HİZMETLERİMİZ

Led Maske Nedir?


Cildin yeni ve pürüzsüz görünmesi için uygulanan bir anti aging uygulamasıdır. Bu yöntem ile akne, sivilce, cilt lekesi gibi sorunlar üzerinde başarılı bir şekilde çözüm üretebilinmektedir. Adı ışık yayan diod anlamına gelen Lighthing E iting DİOD kelimelerinin kısaltılmasından gelmektedir. Cilt lekelerinin oluşumunu ciddi derecede yok eden son teknoloji ürünüdür.

Kırmızı ışık; Ciltte kolajen ve elastin üretimini çoğaltır ve fibroblast aktivitesini hızlandırır. (artan fibroblast aktivitesi kollajen oluşumundan ve cildin daha sıkı ve daha genç görünümünden sorumludur).
Aynı zamanda, hücresel metabolizmayı artırarak anti-aging için kılcal kan damarlarının güçlendirilmesi ve cilt hücrelerine oksijen akışını artırmaya yardımcı olur ve hücrenin metabolizmasını hızlandırır.

Mavi ışık; Cillte oluşmuş aknenin ve iltihaplı sivilcenin, yağlı cildin tedavisi için 430-450 nm.lik bir ışıkla çalışır. İlk bakım sonrasında sivilcelerin söndüğü ve ve cildin rahatladığı, cilt renginin açıldığı görülür.Antibakteriyel, anti-enflamasyon, yenileme, sebum salgısını inhibe etme ve anti-aging etkileri vardır. Geniş ve tıkanmış gözenekler ve cilt lekelerine neden olan ve bakterileri öldürür. 

Yeşil ışık; Ciltte pigmentasyon kusurlarını giderir, kılcal damarların duvarlarını güçlendirir ve cilt yüzeyinde damarların görünmesinden dolayı kızarıkı görünen ciltleri yatıştırır. Ferah ve aydınlık cilt renginin oluşmasını sağlar. Cildin beslenmesini sağlar ve yara iyileşme sürecini kısaltır.