Metta Estetik

Slimbody - Magic Prob İle İncelme

Slimbody - Magic Prob İle İncelme

Slimbody - Magic Prob İle İncelme ; Alanında son teknolojilere sahip Slimbody ultrasound kullanarak karın, kalça, basen, bacak, boyun gibi bölgelerde depolanmış yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve kadınların korkulu rüyası olan selülitlerde de ciddi derecede azalma sağlamaktadır. Vücuda göre ilk seanstan itibaren 3-9 cm garantili incelme sağlamaktadır.

Slimbody, sarkık cilt, gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş, ses dalgaları ile yağ yakma cihazı diyebiliriz. Bu cihaz sayesinde deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır, ciltte yeni kolajen oluşturularak elastikiyet kazandırılır. Ve sonuç olarak, parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlarının üzerindeki derimizde herhangi bir deformasyon olmadan tam tersi gergin sıkı bir deri oluşmuş olur.

Bölge deformasyonuna göre 8 seanslık protokoller oluşturulabilmektedir. İlk seanstan sonra sonuçlar fark edilmeye başlar. Seanslar bölgeye göre 20-45 dakika sürer ve sonunda herhangi bir ağrı sızı oluşmaz.

Metta Estetik: Slimbody - Magic Prob İle İncelme

Slimbody - Magic Prob İle İncelme Nedir ?

TOP