Metta Estetik

Striort Çatlak Onarımı

Striort Çatlak Onarımı

Striort Çatlak Onarımı ; Özel vakum metodu ile hazırlanmış normal bir vakumdan daha fazlasını sunmaktadır. Uygulama çatlak onarımı özel cam başlıklarla hava basıncını bırakarak doğru uygulamayı en iyi şekilde vermektedir. Çatlak izleri elastik liflerin kopması ve bozulmasından dolayı oluşur. Hormonların deri çatlakları oluşumunda büyük önemi olduğu görülmektedir. Bu da cildin bağ dokusu elastikiyetinin kaybolmasına neden olabilir.

Striort ile üst deri kızarıklığına ve alt deri oluklarına doğru iç kanamaları neden olur. Zararsız ve cerrahi olmayan teknolojik bir uygulamadır. Genç hücrelerin üretimini sağlar ve yeni kolajenler uyarır. İlk seans itibari ile yüksek oranda iyileşme ve başarı sağlanır. 3 Seansta %80 oranında çatlaklar onarılır.

Anestezi kullanmadan hızlı toparlanmayı sağlayan güvenli bir tekniktir. Uzman tarafından yapılan uygulama sonrası ev bakım ürünlerinin düzenli ve doğru kullanımı önemlidir. Ürün kullanımı aksatıldığı veya yapılmadığı sürece etkisiz bir uygulama yapılmış olacaktır.

Seans süresi deri çatlakları ve konumuna bağlı olduğu için değişkendir. Ayrıca her danışanın duyarlılığına bağlıdır.

Metta Estetik: Striort Çatlak Onarımı

Striort Çatlak Onarımı ?

TOP